N848 MUAY

Zkušenosti uživatelů

Ivo Koblasa
Český paralympijský reprezentant, cyklista. Účastník paralympijských her 2016 v Rio de Janeiru

Mažu sebe, namaže se i děda – válečný letec

Ivo Koblasa, nar. 1993, v 19 letech debutoval 4. a 7. místem v cyklistických soutěžích Paralympijských her v Londýně 2012, vicemistr světa v silniční cyklistice 2013 (USA), 3. na MS v dráhové cyklistice (2014), 2. ve Světovém poháru cyklistů 2013, atd.: „Vyzkoušel jsem už při celoročním cyklistickém tréninku na silnicích, na velodromech, ale i na trenažérech ve fitku nebo doma, na různá doporučení leccos. Jako většina kamarádů nebo soupeřů. Ale masti a oleje n848, to je teď hodně příjemné překvapení. Na kolenou, na lýtkách – velmi rychle zabírají, únava rychle mizí. Reklama na ně nepřehání. A to trénuji intenzívně, každý den, v březnu 2015 začnu sezónu na holandském MS na velodromu, a s jarem jeden závod za druhým, Chci se zase kvalifikovat na Paralympiádu 2016 do Rio de Janeiro, tam se pokusit o co nejlepší výsledek jak v týmu s naším nejzkušenějším – mým vzorem Jirkou Ježkem, ale i v individuálních soutěžích…

Teď dám mastičku vyzkoušet dědovi, on je letec – veterán II. světové války, má co mazat…“

Marcel Karger
Amatérský sportovec

Náročný překážkový běh Spartan Race

S výrobky N848 mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy, když mám příležitost, využiji hřejivý olej před sportovním výkonem jako dobrou přípravu k prohřátí svalů. Po aplikaci oleje se lépe běhá a svalstvo tolik netrpí (vyzkoušeno na Spartan Race 2013 a 2014). Mastí pak řeším namožení svalů, podlitiny a podobně. Vždy perfektně uvolní, prohřeje a pomůže rychle zpět do dalšího tréninku nebo závodu!

Dominika Durčáková
Amatérská sportovkyně, členka týmu rockbike.cz

„Letošní sezóna byla dlouhá a náročná. 22 víkendů jsme s týmem Rockbike.cz prožili na závodech. Velká zranění se nám naštěstí vyhnula, ale těch menších bylo nespočet. Pádů byla hromada, některé závody byly opravdu technicky náročné, takže o modřiny a podlitiny nebyla nouze. Celou sezónu jsme ale vozili zásoby krému a ihned po každém pádu postižené místo namazali a mohli jezdit dále. Podlitina se okamžitě ochladila a bolest se utišila. Krémem jsme se mazali také před tréninkem a závodem, abychom lépe prokrvili svaly. Po tréninku a před spaním zase krém pomohl k lepší regeneraci.

To, že krém urychluje hojení podlitin, je evidentní. Jednou jsem na závodech špatně doskočila a břichem se narazila na sedlo (viz foto). Na břiše se mi druhý den objevila obrovská modřina, břicho také hodně bolelo. Bohužel mi zrovna došel krém, takže jsem během závodů nemohla břicho ošetřit. Když jsem si břicho po příjezdu domů začala mazat krémem, modřina každým namazáním viditelně mizela a bolest ustupovala.

Nyní teamu začíná zimní příprava na příští sezónu, krém používáme nejen před cyklistickým tréninkem, ale i před tréninkem v posilovně, během, plaváním atd.

Když chceme, aby krém více hřál, naneseme větší množství. U oleje toto moc nejde, takže hřejivý efekt je slabší. Nicméně olej používáme na masáže zad a nohou. Není zbytečně mastný, zároveň se hezky roztírá a lehce vsakuje do pokožky.
Další sezónu si bez krémů N848 neumíme představit a doufáme, že nám zase pomůže utišit bolest po pádech, které k downhillu bohužel neodmyslitelně patří.“

Emil Zoraj
Chorvatský Muay Thai zápasník a bývalý WKA thajboxerský mistr světa

"Po těžkém tréninku, plném úderů a modřin, je někdy obtížné udržet stejné tempo i další den. Proto je N848 důležitým členem naší tělocvičny, protože poskytuje rychlou úlevu a pomáhá nám také předejít mnoha zraněním." 

Lidija Cernik
Penzistka

S revmatismem a ischiasem (zánět sedacího nervu) se pro mě každodenní aktivity, které jsou považovány za normální a lehké, stávají obtížné a náročné. Naštěstí jsem našla úlevu v krému N484, který je pro mě velmi osvěžující a opravdu jednoduchý na aplikaci. Výborné je, že se krém dobře vstřebává.

Isak Janineh
Švédský šampion v powerliftingu a weightliftingu

"Mám titul v oboru sportovní vědy a mezinárodní průkaz osobního trenéra, který jsem získal na DS PT School (DS Personal Training School). Když jsem se začal zajímal o sporty, zajímal mě především silový trénink. Podařilo se mi získat stříbrnou medaili z mistrovského šampionátu v powerliftingu a bronzovou medaili ze šampionátu Švédského poháru ve vzpírání. Poznatky, které se mi podařilo během let učení nashromáždit, mě dovedly ke schopnosti vést a tvořit nové způsoby učení.
Používám N848 kvůli neuvěřitelné síle, účinku a pocitu, který mi dává před a po cvičení. Svaly jsou prohřáté, pružné a připravené na trénink! "

CEO - Jižní Švédsko, DS PT School

Antonio Riveras
Profesionál ve cvičení kalistenika - licencovaný osobní trenér

„N848 je nejlepší na tréninky a rehabilitaci!“

Sebastian "El Loco" Mendez
Muay Thai zápasník, EML národní šampion - WKA mistr světa 2011 a 2012

„Už nebojuji bez N848. Je to můj rituál před zápasem. Je velmi důležité se uklidnit a uvolnit mysl. Samozřejmě je to také skvělá rehabilitace pro mé svaly.

90% Muay Thai Gym Mendez studentů používá N848 před tréninkem.“
www.muaythaigymmendez.de

Ivica "Terror" Tušček
MMA zápasník trénující/trénovaný v prestižním americkém Top týmu „Training camp”

MMA není lehký sport, proto je N848 velmi důležitý parťák při mé každodenní tréninkové rutině. Obvykle N848 používám před tréninkem k prohřátí svalů, protože mi pomáhá předejít malým zraněním. N848 používám také po tréninku na ramena a lýtka.

Ivan Lovrić
Vzpěrač roku 2013; pokořil národní rekord v benchpress na 155 kg ve váhové kategorii 100 kg. Obsadil 5. místo v GPC světa Powerlift a benchpress mistrovství

„Používám olej před tréninkem, někdy na klouby, jindy na svaly, záleží na tom, co trénuji. Zatímco olej používám jako prevenci před zraněním a k prohřátí, krém používám naopak, pokud mám nějaké zranění a potřebuji zchladit své tělo.“